Mirë se vini në BEA

Na kontaktoni

Xuzhou LINEARNUO IMPORT & EXPORT TRADING CO., LTD.

Adresë

35-26 MARKET MATERIAL, NO.170 XIADIAN ROAD, GULOU DIST. Xuzhou, Jiangsu, Kinë

telefon

0.086-15252036104

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne