Kina 100ml zezë dhe të kuqe më të mirë qelqi bosh shishe parfum për fabrikën lady dhe prodhuesit | Linearnuo

100ml zezë dhe të kuqe më të mirë qelqi bosh shishe parfum për gra

Përshkrim i shkurtër:


 • Shipping Methods: By Express, By Air, By Sea
 • Detail Product

  Produkt Tags

  qelqi luksoze shishe parfum, të përdorur për paketim të naftës parfum.

  Shishe mund të krahasohen me kapak qelqi plastike, UV luksoze kapak, kapak metali dhe majat e tjera të përshtatshme.

  Sipërfaqja shishe mund të personalizohet nga klientët, të tilla si shtypje mëndafshi ekran, decal, hot-vulosje, acar, ngjyrë, etiketat dhe kështu me radhë.

  Shishe Kapaciteti mbushjes:

  100ml

  Shishe Pesha:

  245g

   

  Mouth Size:

  15mm Dara

  Nënshkrimin Lloji:

  pompë spërkatës

  Cap Materiali:

  ABS + PP

  Jakë Materiali:

  N / A

  MOQ:

  10,000

  Dekorimi fakultative për shishe: Color Veshje, Frosting, Hot vulosje, Silkscreen Printing, Decal Dekor, Elektro-kromuar (UV)
  Dekorimi fakultative për kapak: Diversiteti i ngjyrës në dispozicion, Elektro-kromuar (UV), Silkscreen Printing në Caps, lakuar apo prishur Logos në Cap
  Dekorimi fakultative për spërkatës: metalike të plotë (unaze + actuator metalike të plotë): ngjyra të ndryshme në dispozicion, Gjysma metalike (unaze + actuator plastike): ngjyra të ndryshme në dispozicion
  Metoda e pagesës: T / T, L / C
  Kushtet e pagesës: 30% e depozitave, 70% para lindjes
  Koha Lead: 45-50 ditë pas depozitimit
  Kushtet e Tregtisë: FOB, CFR, CIF

  3


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne