Добредојдовте на БЕА

за нас

за нас

Xuzhou Linearnuo компанијата е професионална стакларија производител и трговско друштво. Нашата компанија специјализирана за производство на производи од стакло, 98% од нашите производи се извезуваат во странство, Покрај тоа, имаме професионална истражување и развој на производот тим кој е составен од високи инженери и техничари во стакло индустрија, и ние можеме да дизајнираме кориснички шишиња во согласност со барањата на клиентите.
Клиенти задоволство е нашата однапред моќ, нашите упорни филозофија услуга. Ние ќе се обезбеди широк спектар на клиенти со одлична услуга, како и во минатото. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за вашите барања и да ни послужи за вас.

Ние имаме 8 производствени линии, 10 работилници и 20 монтажа линии, кои се обезбеди нашата способност за снабдување стаклени шишиња за различни клиенти од целиот свет. За повеќе барањата на клиентите, ние нудиме длабока обработка на шишиња. Нашата длабока процеси, главно, вклучуваат: Етикета за печатење, свила печатење, топла печат, мрзнување и така on.We дури и може да се произведуваат мали количини да се задоволи побарувачката на различни корисници '.

Нашата компанија смета искреност, квалитет и сервис како симболи на бренд. Активно соработува со домашни и странски клиенти, ние се постави широк пазар network.On оваа прилика, ние искрено ви посакам добредојде во нашата фабрика за посета, инспекција и соработка!

слој производи
распрскувач
задишан работилница
пакет