Кина 100ml црна и црвена најдобрите празни стаклени шишиња парфем за дама фабрика и производители | Linearnuo

100ml црна и црвена најдобрите празни стаклени шишиња парфем за дама

Краток опис:


 • Shipping Methods: By Express, By Air, By Sea
 • детали за производот

  Тагови производ

  Луксузни стакло парфем шише, се користи за пакување парфем масло.

  Шишето можат да бидат заменети со стакло пластична капа, луксузни капа УВ, метал капа и други соодветни врвови.

  површина шише може да се изменуваат од страна на клиентите, како што се свила екран печатење, decal, топла печат, мраз, боја, етикети и така натаму.

  Шише пополнување капацитет:

  100ml

  Шише Тежина:

  245g

   

  Устата Големина:

  15mm Кримп

  Запечатување Тип:

  пумпа пулверизатор

  Капа Материјал:

  ABS + ПП

  Јака Материјал:

  N / A

  MOQ:

  10.000

  Факултативна декорација за шише: Боја слој, мрзнување, топла печат, Silkscreen печатење, Decal Оркестарот, Електро-plated (УВ)
  Факултативна декорација за капа: Разновидноста на бои не се достапни, Електро-plated (УВ), Silkscreen печатење на капи, криви или оклопени Логос на Кап
  Факултативна декорација за распрскувач: Целосно метално (обрач + побудувачкиот целосно метално): различни бои, полувреме метал (обрач + пластични погонот): различни бои
  Метод за плаќање: T / T, L / C
  Рок на плаќање: 30% депозит, 70% пред породувањето
  Водечко време: 45-50 дена по депозит
  Трговија Услови: ФОБ, ЦФР, CIF

  3


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас